obchod@willsoor.cz

Proč zvolit košile Willsoor

Stovky modelů košil

Módní značka Willsoor nabízí širokou škálu košil, a to jak z hlediska designu, tak využití. Můžete si vybrat, zda vám více vyhovuje klasický rovný střih, nebo vyštíhlený střih slim fit. Volit lze mezi košilemi s dlouhým a krátkým rukávem. Různé typy límečků zohledňují tvar obličeje a délku krku. Nabízí se také různé druhy špičkových materiálů. Pestrá paleta barev a vzorů určitě uspokojí i ty nejnáročnější. Stylovou třešničku na dortu tvoří ozdobné prvky v podobě designově propracovaných límečků, knoflíčků a manžet rukávů. Košile Willsoor využijete do zaměstnání, pro všechny společenské a slavnostní události i ve volném čase.

Jak vznikají košile Willsoor

Košile jako na míru

Máte problém s krátkými rukávy? Košile vám nesedí? U nás si kromě obvyklé konfekční velikosti podle obvodu krku, hrudníku a pasu, vyberete také velikost podle výšky postavy! Díky tomu vám košile padne jako šitá na míru! Budete mít správnou délku rukávů a kolem krku ji pohodlně zapnete!

Willsoor nejsou jen košile

Stejné přednosti, jako mají košile Willsoor, naleznete i u dalších módních produktů této značky. Příznivce stylové a elegantní módy jistě zaujmou volnočasová saka, svetry, polo trika, kravaty a mnoho dalšího.

Newsletter

Chcete SLEVU 100 Kč na první nákup? Přihlaste se k odběru newsletteru Willsoor.